Kurumsal Yönetim

Alper AKYÜZ

Yönetim Kurulu Başkanı

1970 yılında Kırıkkale’de doğdu.

Bursa Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümü’nde öğrenimine devam etti.

Ünversite yıllarında atıldığı çalışma hayatında tasarım, reklam ve pazarlama üzerinde uzmanlaştı.

Anatolia’da 2010 yılından beri kurucu ortak ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmakta, Genel Müdürlük görevini yürütmektedir.

İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Elif AKYÜZ

Yönetim Kurulu Başkan Yrd.

1975 yılında İstanbul’da doğan Elif AKYÜZ, Kadıköy Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra, lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü’nde tamamlamıştır.

Daha sonra Boğaziçi Üniversitesi’nde aynı alanda Araştırma Görevlisi olarak çalışan Elif AKYÜZ, uzmanlığını özel sektörde diyagnostik ürünlerin geliştirilmesi için kullanmıştır.

Şirket bünyesinde 2010 yılından beri kurucu ortak ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olan Elif AKYÜZ, AR-GE Merkezi Direktörlüğü’nü yürütmekte; İngilizce, Almanca ve İtalyanca bilmektedir.

Işıl KURNAZ

Yönetim Kurulu Bağımsız Üyesi

1974 yılında İstanbul’da doğan Işıl KURNAZ, Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü’nde, doktora eğitimini ise University of London’da biyokimya alanında tamamlamıştır.

Boğaziçi Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi ve Manchester Üniversitesi’nde doktora sonrası araştırmacı olarak görev yapan Işıl KURNAZ, 2003 yılında Türkiye’ye dönerek Yeditepe Üniversitesi’nde Genetik ve Biyomühendislik Bölümü’nün kuruluşunda görev almış, aynı üniversitede Yardımcı Doçent, Doçent ve Profesör olmuştur.

L’oreal Genç Bilim Kadını ve Türkiye Bilimler Akademisi Üstün Başarılı Genç Bilim İnsanı ödülü almış olan Prof. Dr. KURNAZ, 2014 yılından bu yana Gebze Teknik Üniversitesi’nde görev yapmaktadır. Ayrıca Biyoteknoloji Enstitüsü’nün kurucu müdürüdür. KURNAZ, halen bu üniversitede rektör yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

Kumru Ece SARAN SELÇUK

Yönetim Kurulu Üyesi

1992 yılında Bursa’da doğan Kumru Ece SARAN SELÇUK, Boğaziçi Üniversitesi İktisat Bölümünden 2015’te mezun oldu.

Türkiye yüzme şampiyonalarında ikincilik ve üçüncülük dereceleri alan SARAN SELÇUK, 2004-2014 yılları arasında lisanslı voleybol oynadı.

Sony Electronics İstanbul ofisindeki Bilgi Hakları Yönetimi (IRM) deneyiminden sonra 2015’te Hugo Boss kadrosuna katılan SARAN SELÇUK, Hugo Boss Türkiye Pazarlama ve Marka İletişimi Lideri olarak görevini sürdürmektedir.

SARAN SELÇUK, ileri düzeyde İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Duygun EROL BARKANA

Yönetim Kurulu Bağımsız Üyesi

1980 yılında doğan Duygun EROL BARKANA, 2001’de Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden birincilikle mezun oldu.

ABD’nin Vanderbilt Üniversitesi’nde 2003’te yüksek lisansını, 2007’de doktorasını tamamlayan ve Araştırma Görevlisi olarak çalışan EROL BARKANA akademik hayatına 2007’den beri Yeditepe Üniversitesi’nde devam etmektedir.

2017’den beri Yeditepe Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanlığı görevini sürdüren EROL BARKANA’nın çok sayıda ulusal ve uluslararası akademik yayını bulunmaktadır. EROL BARKANA, 2018’de Türkiye Bilimler Akademisi’nin (TÜBA) Fen ve Mühendislik Bilimleri alanında Üstün Başarılı Genç Bilim İnsanı ödülü kazanmıştır.

Dönem 01.01.2023 – 31.12.2023
İsim Soyisim / Ticaret Unvanı PKF ADAY BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
Adres Reşit Paşa Mahallesi Park Plaza Eski Büyükdere Caddesi No:14 K:10 Maslak / Sarıyer / İstanbul

2022

Davet Detay
Bilgilendirme Dokümanı Detay
2022 Yılı Kâr Dağıtım Tablosu Detay
Toplantı Tutanağı Detay
Hazirun Cetveli Detay

2021

Davet ve Bilgilendirme Dokümanı Detay
Hazirun Cetveli Detay
Toplantı Tutanağı Detay
Vekaletname Örneği Detay
2021 Yılı Kâr Dağıtım Tablosu Detay
Elektronik Genel Kurul Sistemi Bilgilendirme Detay
Genel Kurul İç Yönergesi Detay
Bağımsızlık Beyanı – Işıl Kurnaz Detay
Bağımsızlık Beyanı – Mehmet Gökalp Detay
Denetim Komitesi Çalışma Esasları Detay
Kurumsal Yönetim Komitesi Çalışma Esasları Detay
Riskin Erken Saptanması Komitesi Çalışma Esasları Detay
Bağış ve Yardım Politikası Detay
Bilgilendirme Politikası Detay
Kâr Dağıtım Politikası Detay
Ücretlendirme Politikası Detay