Ekibimize Katılın

Anatolia’da Yaşam

Sürekli gelişme ve iyileştirmeye verdiğimiz önem, Anatolia’da kalitenin temelini oluşturur. Bu nedenle Anatolia tüm ekibine; kalite bilincini, müşteri odaklılık ilkesini, süreç yaklaşımını ve risk temelli düşünce biçimini aşılamanın, eğitim ve performans değerlendirme etkinliklerinin, ekibin gelişiminin ve süreçlerin iyileştirilmesinin önemini çok iyi bilmektedir. Anatolia’nın ortaya çıkardığı ürünler, insan sağlığına ve tüm dünyadaki toplumlara fayda sağlar. Gerek tıbbi laboratuvarlar gerekse gıda laboratuvarlarında kullanılan ürünleriyle, Anatolia, insan ve toplum için en iyi teknolojilere ulaşımı sağlar. Anatolia, alanında sınırlı iş imkanına sahip Genetik-Moleküler Biyoloji, Biyomühendislik mezunları için yurt dışına çıkmaları yerine ülkelerinde üretime katkı sağlamalarının yolunu açarak beyin göçünü engelleme çabasındadır.

Ekibe katılacak kişilerde; insanlara saygılı olma, yetkinlik, çalışma hevesi, öğrenme ve gelişmeye açık olma şartları aranır. Öğrenimin yanı sıra iletişim becerileri gibi takım çalışması için gerekli kişilik özellikleri değerlendirilir. Ancak uyumlu bir ekip çalışmasıyla başarıya ulaşılabilineceğinden, Anatolia için ekip sürekliliği önemlidir.

Anatolia’nın Ar-Ge ve üretim stratejileri de insan kaynağının geliştirilmesi odağında şekillendirilmiştir. Ekibin ISO 9001, ISO 13485 kalite standartları ve Vücut dışında kullanılan Tıbbi Tanı Cihazları Yönetmeliği konusunda eğitimler alarak bu kalite sistemlerinin uygulanmasına bizzat katkıda bulunması sağlanır.

Anatolia 2021 yılında çalışanları için; ağırlıklı olarak kalite yönetim sistemi, moleküler genetik ve mühendislik uygulamalarına ilişkin teknik konular, yasal gereklilikler, iş sağlığı güvenliği kuralları konularında olmak üzere 500’e yakın eğitim gerçekleştirilmiştir. Eğitimlerin etkililiklerini ölçülmüş, ek eğitim gereksinimleri belirlenmiştir. Eğitim etkililiklerini izlemek kalite hedefleri arasındadır.

Anatolia çalışanlarının motivasyonlarını önemser ve bunun için uygun bir çalışma ortamı, tekdüze geçmeyen keyifli çalışma saatleri için seçenekler oluşturur. Çalışanlar seçmeli öğlen yemeğinin verildiği şık teras restoranından ve tüm gün boyunca kullanabilecekleri, farklı kahve ve çay alternatiflerinin bulunduğu, katlardaki küçük mutfaklardan yararlanabilmekte, mola saatlerinde sunulan atıştırmalık ikramların keyfini çıkarabilmektedir. Çalışanların birlikte spor yapabildiği geniş ve kapsamlı bir fitness merkezi, çeşitli aktivitelerin gerçekleştirilebildiği oyun alanları, donanımlı bir müzik sahnesi, teras, avlu ve katlardaki rahatlatıcı dinlenme bölgeleriyle sadece iş saatlerinde değil çalışma saatlerinin öncesinde veya sonrasında da vakit geçirmekten hoşlanılan bir işyeri ve sosyal ortam oluşturulmuştur.

Staj Başvurusu

Okul ve iş hayatını aynı anda yönetmenin ne kadar zor olabileceğini biliyoruz. Bizimle birlikte geleceği şekillendirecek, genetik dünyasının sırlarını keşfedecek ve aynı zamanda iş hayatına keyifli bir başlangıç yapacaksın.