RhineGene Germany Açıldı

Anatolia Geneworks’ün Hollanda merkezli şirketi RhineGene, ailesine yeni kurulan RhineGene Almanya’yı eklediğini duyurmaktan mutluluk duyuyor. Şirketin Bulgaristan, Polonya ve Filipinler’deki varlığına katkıda bulunan bu genişleme, RhineGene’in küresel büyüme stratejisinde önemli bir dönüm noktasına işaret ediyor. 

Biyoteknoloji sektöründe 2022 yılında faaliyet göstermeye başlayan RhineGene, global genişlemesini sürdürmeye devam ediyor. Almanya’nın Münih şehrinde yeni bir ofis açan şirket, bu hamle ile şirketin uluslararası varlığını güçlendirmeyi ve dünya genelinde daha fazla müşteriye hizmet vermeyi amaçlıyor. 

RhineGene Bulgaristan, RhineGene Polonya ve RhineGene Filipinler’deki varlığını başarıyla devam ettiren şirket, RhineGene Almanya’nın da faaliyete geçmesiyle satış ve pazarlama faaliyetlerindeki sahayı genişletiyor. Sektördeki lojistik, müşteri hizmetleri ve teknik destek gücüyle de öne çıkmayı planlayan RhineGene Almanya, biyoteknoloji alanında gerçekleştireceği yeni iş birlikleri için kolları sıvadı.  

En Son Haberler